Dřevostavba k prodeji 5+kk - Rychnov nad Kněžnou

Cena za komplet je 6.490.000,-, včetně právních služeb a advokátní úschovy. Dům je realizován jako kompletní dodávka na klíč.

  • 5+kk s užitnou plochou 135 m2
  • klidná část Rychnova nad Kněžnou
  • plastová okna s trojsklem
  • kompletně vybavený dům
  • podlahové vytápění
  • ihned k nastěhování

Napište si o více informací

Prodáváme novostavbu nízkoenergetického rodinného domu (ztráta domu činí 3,5 kW), který se nachází v klidné části Rychnova nad Kněžnou – Dlouhá ves.
Jedná se o podkrovní dům s dispozicí 5+kk a užitnou plochou 135 m2, který jsme postavili na pozemku o velikosti 287 m2 (zastavěná plocha činí 86 m2). Na pozemku je možné zaparkovat 3-4 automobily a vybudovat 2x krytou terasu, na kterou jsme provedli přípravu kotvení v nosné konstrukci domu. Na pozemku je dále prostor pro malou klidovou zeleň v sousedství s Jahodovským potokem.

Jedná se o systémovou dřevostavbu s kontaktním zateplovacím systémem, plastová okna s trojsklem. Sanitární vybavení od firmy Ptáček. Dům je vytápěn podlahovým vytápěním, v podkroví radiátory. Dům včetně kuchyňské linky a vestavných spotřebičů značky BEKO (myčka, trouba, odsavač a varná deska).

Dřevostavba je napojená na vodovod a elektřinu, dále jsme provedli přípravu na plyn a do technické místnosti zavedli kabel na pevný internet. Splaškové vody jsou řešené bezúdržbovým biologickým septikem s filtrem, přepad do vodoteče, vše oficiálně povoleno vodoprávním úřadem.

Dům prodáváme kompletně dokončen. Terénní úpravy jsme dokončili, zbývá natáhnout pletivo na hotové sloupky oplocení. Možné prohlídky po předchozí domluvě, vždy možný čtvrtek odpoledne.

Napište si o termín prohlídky

V bezprostředním okolí domu se nachází základní občanská vybavenost - autobusová zastávka, základní a mateřská škola, restaurace apod. Kompletní občanskou vybavenost pak nalezneme v centru města, které je vzdáleno pouhé 3 km.