Dřevostavby na klíč z Rychnova nad Kněžnou

Dřevostavby na klíč stavíme v jasně daném termínu a bez záloh.

Plníme sny rodinám - stavíme dřevostavby. Největší oblibě se těší dřevostavby na klíč, které vytvářejí příznivé klima nejen pro astmatiky a alergiky. Dřevostavby jsou přibližně o 10 - 15 % levnější, než dům z tvrdého materiálu a přitom vydrží po generace stejně jako zděný dům. Naším cílem je především precizně odvedená protihluková a tepelná izolace čili ekonomicky úsporná rodinná dřevostavba, díky které ročně ušetříte za provoz domácnosti - topení v dřevostavbě se pohybuje kolem 1040 - 1 430 Kč měsíčně. Vyrábíme také rámové konstrukce pro dřevostavby svépomocí.
Jsme z Rychnova nad Kněžnou a postavíme vám dům snů kdekoliv ve východních Čechách, po dohodě i jinde.
Prohlédněte si námi realizované dřevostavby nebo si přečtěte recenze našich klientů

Zaujaly vás dřevostavby a chcete vědět víc? 

Napište nám

Proč jít do stavby domu s námi

 • nepožadujeme žádné zálohy předem
 • nepřekročíme cenu, na které se domluvíme
 • garantujeme dodržení termínů
 • stavíme po celý rok
 • provedeme rychlou výstavbu - stěhovat se můžete již za 4 měsíce
 • s námi ušetříte čas i nervy - zařídíme projekt domu i stavební povolení na úřadě
 • klademe důraz na kvalitně odvedenou práci a atraktivní ceny
 • na konzultaci zdarma přijedeme přímo k vám
 • po dokončení práce provedeme závěrečný úklid
 • první vizualizaci uděláme zdarma
 • na přání provedeme blowerdoor test dřevostavby

Nejnovější realizace

Video ze stavby dřevostavby v Černíkovicích

Stavěli jsme dřevostavbu pro 4člennou rodinu v Černíkovicích u Rychnova nad Kněžnou. Na fotodokumentaci celé stavby včetně vizualizace se můžete podívat v referencích.

 

Reference našich zákazníků:

"Ke splnění našeho snu jsme si na doporučení vybrali firmu Dřevostavby Mrštný a naší volby určitě nelitujeme. Jejich profesionální a milý přístup nás oslovil již na první schůzce. Při realizaci výstavby s námi pan Mrštný aktivně komunikoval a jakmile nastal nějaký problém, ihned jsme byli o všem informováni a bylo nám nabídnuto řešení. Velice jsme ocenili nápady a doporučení, jak a kde co vylepšit, což značí nejen profesionalitu, ale taky letité zkušenosti firmy. Proto bychom chtěli jak panu Mrštnému, tak všem řemeslníkům, co se na stavbě podíleli, upřímně poděkovat. Děkujeme za splnění našeho snu."

Fraňkovi

"Již rok bydlíme s rodinou v domečku, o kterém jsme snili a který se díky Vám uskutečnil. Pro nás jste jasná jednička a volba v další výstavbě garáže, přístřešku a pergoly. Spolupráce s Vámi, dodržení cenové nabídky, celkové doby výstavby, profesionalita, zkušenosti, nápady a celková kontrola nad výstavbou by měla jít příkladem všem, kteří v tomto oboru podnikají. Obrovské poděkování Vám, všem montérům a lidem, kteří se na výstavbě a všeho kolem ní podíleli."

rodina Jebavých - Černíkovice