Dřevostavby na klíč z Rychnova nad Kněžnou

Dřevostavby na klíč stavíme v jasně daném termínu a bez záloh.

Plníme sny rodinám - stavíme dřevostavby. Největší oblibě se těší dřevostavby na klíč, které vytvářejí příznivé klima nejen pro astmatiky a alergiky. Dřevostavby jsou přibližně o 10 - 15 % levnější, než dům z tvrdého materiálu a přitom vydrží po generace stějně jako zděný dům. Naším cílem je především precizně odvedená protihluková a tepelná izolace čili ekonomicky úsporná rodinná dřevostavba, díky které ročně ušetříte za provoz domácnosti - topení v dřevostavbě se pohybuje kolem 800 - 1 100 Kč měsíčně.  
Jsme z Rychnova nad Kněžnou a postavíme vám dům snů kdekoliv ve východních Čechách, po dohodě i jinde.
Prohlédněte si námi realizované dřevostavby nebo si přečtěte recenze našich klientů

Zaujaly vás dřevostavby a chcete vědět víc? 

Napište nám

Proč jít do stavby domu s námi

 • nepožadujeme žádné zálohy předem
 • nepřekročíme cenu, na které se domluvíme
 • garantujeme dodržení termínů
 • stavíme po celý rok
 • provedeme rychlou výstavbu - stěhovat se můžete již za 4 měsíce
 • s námi ušetříte čas i nervy - zařídíme projekt domu i stavební povolení na úřadě
 • klademe důraz na kvalitně odvedenou práci a atraktivní ceny
 • na konzultaci zdarma přijedeme přímo k vám
 • po dokončení práce provedeme závěrečný úklid
 • první vizualizaci uděláme zdarma
 • na přání provedeme blowerdoor test dřevostavby

Nejnovější realizace

Video ze stavby dřevostavby v Černíkovicích

Stavěli jsme dřevostavbu pro 4člennou rodinu v Černíkovicích u Rychnova nad Kněžnou. Na fotodokumentaci celé stavby včetně vizualizace se můžete podívat v referencích.

 

Reference našich zákazníků:

"Již rok bydlíme s rodinou v domečku, o kterém jsme snili a který se díky Vám uskutečnil. Pro nás jste jasná jednička a volba v další výstavbě garáže, přístřešku a pergoly. Spolupráce s Vámi, dodržení cenové nabídky, celkové doby výstavby, profesionalita, zkušenosti, nápady a celková kontrola nad výstavbou by měla jít příkladem všem, kteří v tomto oboru podnikají. Obrovské poděkování Vám, všem montérům a lidem, kteří se na výstavbě a všeho kolem ní podíleli."

rodina Jebavých - Černíkovice

"S manželem jsme si nechali postavit dřevostavbu. Po celou dobu výstavby s námi byl pan Mrštný v kontaktu a vždy jsme měli přehled o tom, co se děje a na čem se zrovna pracuje. Profesionální jednání ze strany firmy se nám potvrdilo i v tom, že splinili, co slíbili. Stavbu nám předali v termínu a my si teď spokojeně bydlíme."

Dana Vondrušková

 

"S firmou pana Mrštného máme velmi dobré zkušenosti. Byli jsme mile překvapeni vstřícnou komunikací a tím, že nemusíme skládat žádné zálohy předem. Vždy, když jsme něco potřebovali, ochotně nám poradili a vše vysvětlili. Během stavby se nevyskytly vážné komplikace, a pokud vyvstal nějaký drobný zádrhel, byli jsme včas informovaní. Děkujeme za skvěle odvedenou práci a budeme Vás doporučovat."

Machovi

'; ?>