Suchá výstavba zařídí domov vašich snů

Uspěli jsme v soutěži Rigips Trophy 2018, dostali jsme se do finále. Na náš projekt z oblasti suché výstavby se můžete podívat blíže v sekci Reference, kde jej naleznete i včetně fotografií.


Hlavní specializací naší firmy kromě dřevostaveb je také montáž sádrokartonu od A až do Z. Montáž sádrokartonu neboli suchá výstavba je moderní postup, při němž nedochází k zanesení vlhkosti do sádrokartonových konstrukcí.

Montáž sádrokartonu je ideálním řešením pro estetické vylepšení bydlení, zlepší však také tepelnou a zvukovou izolaci stěn. Montáž sádrokartonu umožňuje rychlý postup výstavby, proto se nemusíte bát, že rekonstrukce bytového jádra bude zdlouhavá. Naopak, obejdete se bez zdlouhavých rekonstrukcí. Sádrokartonové konstrukce splňují požadavky na požární ochranu.

V oblasti suché výstavby nesmíme zapomenout ani na rekonstrukce bytového jádra či bytu. Součástí komplexní rekonstrukce jsou nové instalace rozvodů vody a elektroinstalace, dále montáž obkladů, dlažby, sanitárního zařízení a další.

V nabídce naleznete také interiérové dveře a obložky od výrobce Sapeli a Masonite, které jsou zárukou vysoké kvality a moderního designu.

Mimo jiné můžeme provádět také kontroly provozuschopnosti staveb. Svoji odbornost a zkušenosti v oboru suché výstavby dokládjí získané certifikáty.

Nabízíme vám vypracování cenové nabídky a poradenství zdarma!

Pokud hledáte zkušeného společníka pro rekonstrukci, obraťte se na mě! Rádi vám s vybudováním pohodlného a příjemného domova pomůžeme.